Millers Oils

 

Testy olejů Millers Oils NANODRIVE

Představujeme Vám vysoce výkonné low-friction motorové a převodové oleje (oleje s minimálním třením) vhodné pro civilní i sportovní / závodní aplikace. Produkty jsou aditivovány nanočásticemi pro razantní snížení tření, opotřebení součástí a pro zvýšení výkonu automobilu. Millers Oils je v současnosti jedinou společností na světě, která tuto high-endovou technilogii používá.

V civilních aplikacích je největším přínosem snížení spotřeby paliva, menší produkce zplodin a samozřejmě razantní snížení opotřebení součástí motoru a převodovky.

U sportovních a závodních aplikací akcentujeme zejména přínos ke zvýšení výkonu motoru a snížení třecích ztrát výkonu v převodovém ústrojí. Vše potvrzeno nezávislými dyno testy a měřeními! V neposlední řadě se snižuje riziko závad a poruch, které může rozhodovat o výsledku závodu a nižším opotřebením dílů se snižují náklady na repase motorů a převodovek.

Provoz automobilu má v dnešní době mnoho různých podob. Stejně tak se liší požadavky kladené na motory a převodovky. To znamená, že ani všechny motorové a převodové oleje nebudou fungovat stejně. Tomu dobře rozumíme a reagujeme širokou nabídkou motorových olejů, převodových olejů a palivových aditiv sestavených speciálně pro maximální výkonnost a ochranu při každé aplikaci.

Jsme specialisté se zkušenostmi ve všech oblastech motorismu. A to je jasná výhoda pro Vás. Naše revoluční řešení a inovace z oblasti motorsportu přímo ovlivňují a posouvají kupředu produkty z ostatních odvětví.

To je rozdíl, kterého se Vám dostává s Millers Oils. Všechny naše produkty jsou poháněny inovacemi.

Tento unikátní přístup posouvá kupředu Vaše zkušenosti a zážitky z jízdy. Neustále stoupající počet motoristů důvěřuje šíroké nabídce našich originálních, vysoce kvalitních motorových olejů, převodových olejů a palivových aditiv, které přispívají k lepšímu využití paliva, menší produkci emisí, zvýšené ochraně a delší zívotnosti součástí motru a převodovky.

 

PremiumOleje, maziva a aditiva pro osobní a lehké dodávkové automobily
TridentMotorové oleje pro osobní a lehké dodávkové automobily
ClassicOleje, maziva a aditiva pro historické automobily a motocykly
MotorsportOleje, maziva a aditiva pro vysoce výkonné aplikace
NanodriveLow Friction Technology Revoluční produkty s nanočásticemi