PREMIUM

 

To nejlepší pro motoristy

 

Řada olejů Millers Oils Premium je určena pro běžné použití v osobních a lehkých dodávkových automobilech. Naše bohaté zkušenosti s aplikacemi v motorsportu využíváme i pro řadu Premium a proto Vám nabízíme komplexní mazací program špičkové kvality.

Oleje řady Premium jsou sestaveny z nejkvalitnějších základových olejů pocházejících z první rafinace s přidáním výkonných aditiv. Millers Oils nepoužívá základové oleje pocházející z opětovné rafinace – tzv. re-rafined nebo re-conditioned oils. Proto oleje řady Millers Oils Premium představují tu nejvyšší kvalitu pro Váš automobil.

Široká škála motorových olejů, převodových olejů a aditiv pohonných hmot přispívá k většímu výkonu, hladšímu a čistšímu chodu motoru, vede ke snížení spotřeby paliva a mimořádným způsobem chrání mechanické součásti před opotřebením, čímž předchází nákladům na servis Vašeho vozu.

Jedete-li volně do obchodu za rohem nebo si užíváte rychlou jízdu na dálnicích, Millers Oils Premium je ideální volba pro Váš vůz.
 

Motorové oleje
Motorové oleje

Sestaveny s ohledem na plnění a převyšování nejmodernějších náročných požadavků automobilek, včetně prodloužených výměnných intervalů.

Převodové oleje
Převodové oleje
Pro manuální i automatické převodovky. Poskytujínízké tření a hladký chod transmisí. Přispívají ke snadnějšímu řazení převodů a vyšší výkonnosti převodového ústrojí.

Aditivace paliva
Aditivace paliva

Vysoce výkonné multifunkční naftové a benzíové aditivy Diesel Power ECOMAX a Petrol Power ECOMAX. Čističe vstřiků Diesel Injector Cleaner a Petrol Injector Cleaner.

Ostatní produkty
Ostatní produkty
Ostatní provozní náplně, vazelíny a spreje.Stále to nejlepší od Millers Oils pro Váš automobil.